Állásajánlat! Üzletünkbe értékesítési munkatársat keresünk

160426020429-8mb4z4bewxMezőkovácsházi és mezőhegyesi papír-írószert, játékokat, ajándékokat és számítástechnikai alkatrészeket, nyomtatási kellékanyagokat értékesítő üzleteinkbe bolti eladót keresünk.

Feladatok:
– értékesítési feladatok támogatása,
– termékek értékesítése,
– árajánlatok készítése,
– készletfigyelés,
– megrendelések elkészítése,
– vevői megrendelések rögzítése, visszaigazolások küldése,
– vevőkör forgalmának és igényeinek figyelése, új termékek igényfelmérése,
– termékekkel és szolgáltatásokkal kapcsolatos tanácsadás a vevőknek.

Az álláshoz tartozó elvárások:
– legalább érettségi,
– Szövegszerkesztő, táblázatkezelő programok alapfokú ismerete és készségszintű használata,
– csapatszellem, vevőorientált gondolkodás,
– precizitás, jó kommunikációs készség, értékesítési szemlélet,
– felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
– hajlandóság a szükséges ismeretek elsajátítására.

Az állás betöltéséhez nem feltétel, de előnyt jelent:
– 25 év alatti, pályakezdő munkavállaló,
– Mezőkovácsházi vagy mezőhegyesi állandó lakcím.

Amit kínálunk:
– bejelentett, teljes munkaidős munkaviszony,
– fiatal, dinamikus csapat részese lehetsz,
– biztos, hosszú távú munkahely.

A munkavégzés helye:
– D+D Infotech Kft. mezőkovácsházi és mezőhegyesi üzletei.

Jelentkezni kizárólag az info@ddcomputer.hu email címre 2016.06.24-ig küldött fényképes önéletrajz elküldésével lehetséges, melynek tárgya “Jelentkezés munkatársnak!”